Budoucí plány

2017-02-07 18:15:03

Naší podivuhodnou partičku svedla dohromady idea, že jednou budeme skuteční herní vývojáři, kteří vytvářejí skutečné virtuální světy, ve kterých mohou lidé strávit spoustu času aniž by jim připadali nezáživné, mrtvé.
Podle této filozofie jsme začali tvořit hru s názvem “About stars & human ”, která má hráče naprosto pohltit svým příběhem a originálními mechanikami. Do níž se budete moci stále vracet a užívat si její svět plnými doušky.

Kickstarter\Startovač:

Doufáme, že se nám podaří zrealizovat crowdfunding ještě někdy během tohoto roku, nejspíše po dokončení terénu, a že to náš první projekt About stras & human posune úspěšně dopředu. Mělo by nám to pomoct financovat některé věci pro projekt, jako jsou licence pro potřebné programy, aby jsme nebyli nuceni používat jen verze zdarma, které mají většinou mnohá omezení, která nám v mnohém stěžují práci a zpomalují tak vývoj projektu.

Programování:

Programátoři se starají o funkčnost a odvádějí skvělou práci při vytváření báječných funkcích do hry. To co ztrácejí na počtu dohánějí zručností. Díky tomu a spolupráci s ostatními členy týmu skládají postupně dílky projektu dohromady.

Modely:

Naši modeláři pracují na plné obrátky a produkují nádherné modely, které nám přímo berou dech a doufáme, že  i vám. Níže si pár z modelů můžete prohlédnout.

 

Pokud nám chcete aktivně pomoci navštivte sekci hledáme.

Sdílet