Členové
 • Filip Kotrba
  Leader Programátor, Founder
  Je ze všeho nejvíce optimistou dodávajícím energii celému našemu studiu, které by bez jeho iniciativy možná ani nevzniklo, je to takový tmel našeho studia. Od dětství ho baví Fantasy. Je také vášnivým hráčem Dračího doupěte.
 • Martin Kubík
  Leader 3D Artist
  Je to skvělý modelář a nebojí se nových věcí. Jeho koníček je modelování a nejradši má svoji rodinu. Bez jeho vytrvalosti při výrobě modelu bychom nevznikly.
 • Patrik Sztefek
  Designer a Front-End developer
  Věčně nespokojený perfekcionista, všeuměl. Rozumí si s většinou od 2D/3D grafiky a designu až po programování. Rád polemizuje o fúzní energii, kvantové mechanice a warpovém pohonu. Bez jeho dovedností bychom neměli náš ani web.
 • Joska Podzemský
  Sound Master
  Již dříve propadl kouzlu počítačem tvořené hudby a nyní se po letech k tomuto svému koníčku vrátil, aby prozkoumal možnosti vlastní kreativity. Mezi jeho záliby patří: poslech taneční, ambientní a filmové hudby, politologie, filozofie, východní mystika, nekomerční a artové filmy, literatura, poezie, houbaření a turistika. Bez jeho kreativity, která vytváří umělecká hudební díla, by byly naše hry o dost chudší.
 • Viliam Balaz
  3D Artist
  Narodil som sa ako kojenec, potom puberta, vojna a teraz trenujem skok do truhli. Slovami klasika život je ako bombonira nikdy nevieš.....Utikej foreste! Bez jeho pracovitosti bychom na naší hře dělaly snad věčnost.
 • Václav Španinger
  Programátor, Founder
  Je věčný dobrodruh, který má rád přírodu, hry a tvoření virtuálních světů. Už od dětství se zabývá programováním. Bez jeho odhodlání by jsme nepokročily vpřed.
 • Jakub Hubálovský
  Produkťák
  Do všeho remcá, všemu rozumí, ale přitom nic neumí.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace